Tags

Related Posts

Share This

Gmina z przyszłością

Jeśli chcemy trafić do gminy, która znana jest od kilkuset lat to Stare Babice idealnie się do tego nadają. Pierwsze wzmianki mamy około 1254 roku o tym miejscu, czyli naprawdę bardzo dawno temu. Dzieje tego miejsca były bardzo różne i najlepiej jest tam pojechać żeby to wszystko sprawdzić.

Dawniej w Babicach znajdował się dwór, ale niestety spłonął, a szkoda, bo byłoby to stare i bardzo ciekawe do zwiedzania miejsce. Mimo tego znajdziemy sobie coś innego na terenie całej gminy, która ma wiele do zaoferowania. W czasie drugiej wojny światowej w tym miejscu toczyło się wiele działać.

Polacy odnieśli tutaj spore sukcesy w walce z niemieckim najeźdźcą. Na terenie gminy można znaleźć cmentarz wojenny i na pewno warto byłoby go odwiedzić. Znajdziemy tam groby bohaterów, którzy oddali życie za naszą ojczyznę. Jeśli będziemy w województwie mazowieckim to warto nieco zboczyć z trasy żeby zobaczyć jak wygląda gmina i co nam jest w stanie zaoferować. Zdziwimy się jak wiele ciekawych i wyjątkowych miejsc się tam znajduje.

Wyjątkowe miejsce w Polsce
Do stolicy naszego kraju z tej gminy mamy nieco ponad dwadzieścia kilometrów. Wiele osób wyprowadza się tam, bo można łatwo dojechać do pracy do Warszawy. Koszty życia w tej gminie są mniejsze i niż w stolicy, a zarabiać można sporo właśnie w Warszawie. Takie połączenie to dobre rozwiązanie dla wielu osób. Jeśli chcemy się na temat gminy dowiedzieć wielu przydatnych informacji to pomoże nam w tym zastępca wójta Marcin Zając.

To osoba, która prowadzi własnego bloga, na którym porusza istotne tematy dla całej gminy. Wystarczy, że sprawdzimy to sami na stronie Marcin Zając – zastępca wójta gminy Stare Babice, a przekonamy się, że w tym miejscu znajdziemy to, czego nie ma nigdzie w Internecie. Ciekawe informację i co ważne wszystko sprawdzone i pewne, bo mamy tutaj urzędnika na wysokim stanowisku. Bardzo często dodawane są tutaj nowe wpisy, a zatem trzeba będzie zaglądać tutaj bardzo często. Im częściej tym więcej wiemy i właśnie na tym nam zależy i to otrzymamy.