Tags

Related Posts

Share This

Majątek po rozwodzie do podziału

Zapewne wiele osób słyszało o tym, że przed ślubem można podpisać intercyzę? Mało, kto się na nią decyduje, bo jest zakochany i nie chce obrazić drugiej strony. To nie jest dobre podeście, bo przecież to jest tylko dokument, a człowiek jest nieprzewidywalny.

Nie da się określić czy to będzie ten jeden i jedyny związek małżeński czy za pół roku, a może za piętnaście lat nie będziemy chcieli już ze sobą być. Sytuacje są bardzo różne, ale później takie osoby mają ogromny problem z majątkiem. Intercyzy nie ma, jedna strona pracowała zarabiała, a druga nic nie robiła. Według prawa obie mają po równo chyba, że będzie z nami jakiś bardzo zdolny adwokat, który zajmuje się podziałami majątku to wtedy szanse na to, że będziemy mieć dla siebie jak najwięcej są bardzo duże.

Podział majątku to wszystko, co mamy, dlatego można naprawdę wiele stracić. Chodzi o nieruchomości, samochody, a nawet, jeśli mamy działkę, którą dzierżawimy komuś to do podziału pójdą z tego wpływy. Dosłownie wszystko się do tego zalicza, co tylko mamy na swoim koncie i koło domu.

Pomoc adwokata
Adwokat musi zapoznać się z aktami sprawy i musi tutaj zastosować taką linię ataku oraz obrony żeby to było jak najbardziej skuteczne. Nawet, jeśli jesteśmy w beznadziejnej sytuacji to trzeba się zgłosić do adwokata, a wtedy dowiemy się, jakie mamy szanse. Nigdy nie można się poddawać, bo zawsze można coś wykorzystać i coś znaleźć na drugą stronę żeby dla siebie jak najwięcej ugrać. Tylko wtedy będziemy zadowoleni, jeśli wyjdziemy z czymś z takiej rozprawy, a nie bez niczego. Adwokat będzie dążył do ugody i wtedy cała sprawa zostanie zakończona bardzo szybko. Jeśli się to nie uda to przyjdzie czas na walkę w sądzie. Wtedy również będzie z nami adwokat. Takiego zdolnego adwokata można znaleźć na podział majątku Warszawa Zna się na podziale majątku, bo zajmował się tym wiele razy. Tym razem na pewno też da z siebie wszystko i wygramy, a nasza sprawa bardzo szybko się zakończy.