Tags

Related Posts

Share This

Czy polskie prywatne proxy jest lepsze niż zagraniczne?

Jeśli chcemy być anonimowi w Internecie to warto będzie korzystać z prywatnego proxy. Dzisiaj bez większych problemów można będzie znaleźć firmę, która nam proxy udostępni. Można mieć coś darmowego, ale jeśli naprawdę chcemy być anonimowi i chcemy mieć stabilne łącze z Internetem to własne prywatne proxy wydaje się być lepszym rozwiązaniem.

Opinie na temat tego czy wybierać polskie proxy czy zagraniczne są podzielone. Na pewno więcej znajdziemy serwerów proxy, jeśli wychodzimy poza Polskę, ale jeśli ktoś chce tutaj zostać to jak najbardziej coś ciekawego dla siebie znajdzie. Świadomość osób, które korzystają z Internetu jest nadal bardzo mała, dlatego nie każdy nawet wie, czym jest proxy i co można na tym zyskać. Musimy pamiętać o tym, że niektóre treści i strony są blokowane tylko w Polsce. Jeśli korzystamy z naszego proxy to takie strony będą dla nas niedostępne. Może się okazać, że tak samo będzie w USA czy w Niemczech, ale nie będzie tak w Rosji czy Indonezji i jeśli mamy adres proxy właśnie z tych krajów to mamy o wiele łatwiej znaleźć dokładnie to, co może nas zainteresować. Jak widać mamy spore możliwości rozwiązania swoich problemów?

Wybieramy to, co lepsze dla naszego komputera

Nie ma czegoś, co jest w stu procentach doskonałe i trzeba mieć tego świadomość. Najważniejsze jest to żebyśmy widzieli, że takie zmiany serwera proxy poszły w dobrą stronę i że na tym zyskaliśmy. Jeśli ktoś chce prywatne polskie proxy to oczywiście coś dla siebie znajdzie, ale warto korzystać z wielu możliwości, a nie ograniczać się tylko do swojego podwórka. Wtedy jeszcze więcej będzie można na tym zyskać, a przecież w Internecie im bardziej anonimowi jesteśmy tym lepiej dla nas. Jeśli chcemy ominąć cenzurę w naszym kraju i znaleźć takie informacje, jakie są zakładane to od razu rozwiązaniem dla nas będą zagraniczne proxy. Wszystko jest zależne od tego, czego w danej chwili potrzebujemy i oczekujemy. Bez problemów można wybrać prywatne polskie proxy jak i takie, które działa poza naszymi granicami.