Tags

Related Posts

Share This

W góralskiej chacie

Pobyt pod Tatrami nie może być bez wyrazu, bez nuty góralskiej. Dlatego też bardzo istotnym elementem jest wybór odpowiedniego obiektu noclegowego, w którym będziemy przebywać. Oczywiście pod tym względem mamy bardzo szeroki wybór i tym samym można  mieć bardzo poważny dylemat związany z tym, który z obiektów należy rezerwować.

Można wskazać na różne obiekty, aczkolwiek my w sposób szczególny wskażemy na to, co cieszy się bardzo dużym wzięciem. Mowa jest mianowicie o Elkowych Domkach. To kompleks pięciu obiektów wykonanych w drewnianych bali, w których każda przybywająca osoba może liczyć na pełen komfort oraz na pełne wyposażenie. Można na temat każdego z obiektów wiele powiedzieć, aczkolwiek będziemy chcieli wskazać konkretnie na jeden z nich. Mowa jest mianowicie o Szałasie pod Gubałówką. Jest to obiekt, który jest stylizowany na typową góralską chatę. Wnętrze jest bardzo przytulne, oczywiście utrzymane w góralskiej konwencji.

Domek ten jest przeznaczony do pobytu od dwóch do czterech osób. Nie można nie wspomnieć o takim aspekcie, jakim jest usytuowanie owego obiektu, które znajduje się na zupełnie odrębnej działce.

Z jednej strony zapewniona jest cisza, intymność, obcowanie z przyrodą, a z drugiej strony należy także wspomnieć o bliskości Krupówek, gdyż spacer w to miejsce wynosi zaledwie około 15 minut. W skład kompleksu tego domku należy zaliczyć obszerny salon, aneks kuchenny, który jest kompleksowo wyposażony, dwuosobową sypialnię oraz łazienkę. Idąc dalej, warto wspomnieć o miejscu na grilla jak również warto wspomnieć o odrębnym miejscu na zaparkowanie swojego samochodu. Ten obiekt jest jednym z tych, który zapewnia nie tylko kompleksowe wyposażenie, ale jednocześnie też można mówić o wyjątkowej atmosferze, dzięki której pobyt w Zakopanem będzie mile wspominany. Warto wskazać także na stronę internetową domki Zakopane, na której mamy umieszczone bardzo szczegółowe informacje na temat Elkowych domków wykonanych z bali.