Tags

Related Posts

Share This

Wczasy nad jeziorem

Nasze morze jest zimne, a z pogodą bywa tam bardzo różnie. To, dlatego wiele osób woli wybrać sobie jezioro. Tam woda jest czysta i co ważne ciepła. Nie musi to być duże jezioro, ale ma to być bardzo urokliwe miejsce, w którym będziemy chcieli spędzić tydzień czy nawet dwa tygodnie.

Tak naprawdę im dłużej uda nam się odpocząć do zgiełku miast i tych wszystkich problemów tym lepiej. Naładujemy swoje rozładowane akumulatory i będzie można wrócić do pracy i do szkoły. Musimy wybrać takie miejsce, które spodoba się i starszym osobom i młodszym.

Każdy musi tutaj znaleźć coś dla siebie, coś urokliwego i coś, do czego będzie chciał wracać. Miejscem, które idealnie pasuje do tego opisu jest Sielpia. To mała wieś, która na czas wakacji zaludnia się i można tam spotkać turystów z całego kraju. To świadczy o tym, że i my powinniśmy tam pojechać, bo miło spędzimy czas. Można wybrać domek drewniany albo murowany, które są dostępne na terenie ośrodka. Ośrodek jest pięknie położony wśród lasów sosnowych, które tak pięknie pachną bez względu na porę roku.

Wybieramy domek dla siebie i rodziny
Do wyboru mamy kilka rodzajów domów i kilka wielkości. Na pewno nawet najbardziej wymagające osoby będą w stanie coś dla siebie znaleźć w tak dużej ofercie. Można wybrać domki typu BRDA. Tutaj może się zmieścić od czterech do nawet ośmiu osób. Wszystko będzie zależne od tego czy wybierzemy mniejszy domek czy ten, który ma dwa poziomy. Będziemy bardzo zadowoleni, ponieważ domki są bardzo dobrze wyposażone.

Mimo tego, że jesteśmy w lesie to mamy wszystko, co jest nam potrzebne do codziennego życia. Na pewno warto byłoby wejść na stronę Sielpia Wielka domki – Relax i zobaczyć jak to wszystko wygląda. Sami się przekonamy, że to miejsce ma coś w sobie i warto dać mu szanse. Pojedziemy na tydzień albo na dwa tygodnie, spędzimy czas z rodziną czy ze znajomymi i poczujemy się tam wyjątkowo. Mamy jezioro, mamy lasy, mamy wiele atrakcji, które znajdują się w okolicy. Nic lepszego do szczęście nie jest nam potrzebne.