Tags

Related Posts

Share This

Wyjazd z rodziną

Aktualnie coraz więcej rodzin decyduje się na górski odpoczynek, gdyż charakteryzuje się on ciekawymi formami spędzania wolnego czasu nie tylko w lecie, ale również w okresach zimowych. Bez względu na porę roku w Zakopanem nigdy nie będziemy się nudzić.

Zafunduj sobie i bliskim lekcję jazdy na nartach
Gdy nadchodzi moment ferii zimowych, dzieci często pragną je dobrze spędzić, tak aby mogły opowiadać ciekawe wspomnienia, swoim kolegom po powrocie do szkoły. Wówczas wielokrotnie już wcześniej planujemy sobie zimowy urlop, aby rodzinnie wyjechać w góry. Na miejscu warto zafundować sobie i bliskim lekcję jazdy na nartach z instruktorem, który wprowadzi nas w tajniki tej dziedziny sportu.

lotnicze zakopane sienkiewicza

Poszukaj dobrego noclegu
Ciężko jest znaleźć dobry nocleg, który będzie spełniał wymagania każdego członka naszej rodziny. Przeważnie szukamy miejsc praktycznych oraz funkcjonalnych. Jednym z nich są luksusowe Sienkiewicza 12 – apartamenty Zakopane, które ponadto charakteryzują się nowoczesnym wystrojem.

Wypoczynek wygodny jak w domu!
Apartamenty te wyposażone są w oddzielny aneks kuchenny, salon, łazienkę oraz sypialnię, dlatego mogą być wynajmowane przez wieloosobową rodzinę, a każdy z tych osób wygodnie w nim spędzi swój czas.

Piękny widok
Widok z okien apartamentu, daje nam możliwość podziwiania cudownej natury górskiej, która w okresie zimowym, jest szczególnie mocno wyeksponowana.

Blisko do centrum Zakopanego
Gdy posiadamy dzieci niezwykle ważna jest bliska lokalizacja do centrum, a Apartamenty Sienkiewicza 12 właśnie takie są, gdyż znajdują się tylko 500 m od samych Krupówek. Ponadto w okolicy znajduje się wiele form rozrywki np parki Wodne, które ucieszą nasze dzieci.

Wypoczynek w górach należy zaplanować z niezwykłą starannością, szczególnie w okresach zimowych, kiedy to ważny jest dobry dojazd i odpowiednie ulokowanie miejsca naszego pobytu. Warto zarezerwować apartament dużo wcześniej, ze względu na to iż cieszy się w górach ogromną popularnością, ze względu na wysoką jakość obsługi oraz jego wykonania.