Tags

Related Posts

Share This

Zakładane i prowadzenie spółki w UK

Zanim zaczniemy prowadzić spółkę trzeba będzie się do tego bardzo dobrze przygotować. Potrzebujemy bardzo dużą ilość dokumentów i tutaj często pojawia się problem. Nawet, jeśli dobrze znamy język angielski to jednak zawsze bariera jakaś tutaj będzie i trzeba w takiej sytuacji polegać na pomocy kogoś z dużym doświadczeniem.

Nie chodzi tutaj o naszego kolegę czy znajomego, ale o doświadczonego księgowego w Londynie. Najlepiej żeby to był polski księgowy, który mówi w tym samym języku, co my. Wtedy można będzie powiedzieć, o co nam chodzi, a ta osoba wytłumaczy nam, jakie są nam potrzebne dokumenty. Załatwienie wszystkich formalności może zająć trochę czasu, ale tak naprawdę jest zależne od tego czy my się będziemy spieszyć z dokumentami czy nie. Polegając na księgowym będziemy mogli przyspieszyć ten cały proces.

Pomoc profesjonalnego księgowego

Możemy liczyć na to, że księgowy zajmie się rejestracją spółki. Może również zająć się dokumentacją potrzebną do rozliczenia naszych pracowników z podatku. Może również prowadzić audyt i dochodzenia finansowe. Często chcemy korzystać z pożyczek, dlatego księgowy będzie mógł nam przygotować odpowiednie dokumenty. W przypadki problemów z urzędem skarbowym księgowy może firmę reprezentować przez urzędem. Dotyczy to również instytucji publicznych. Księgowy może uczestniczyć przy kontrolach, sporach i negocjacjach. Gdyby firma miała problemy finansowe to księgowy może przeprowadzić nas również bez proces upadłościowy i bankructwo. Jest bardzo dużo usług, które możemy wybrać. Można oczywiście postawić na wszystkie i wtedy będziemy mieć usługi kompleksowe.

Najlepszego księgowego w Londynie możemy znaleźć na biuro ksiegowe Londyn. Nie ma lepszej firmy, która zatrudnia najlepszych specjalistów. Oni wiedzą jak mają nam pomóc, bo robili to wiele razy. Działają, na co dzień w Londynie i zgłasza się do nich mnóstwo osób. My również możemy się z nimi skontaktować. Dowiemy się, na co można liczyć i czy mogą nam już teraz pomóc przy naszej spółce.